Jak zapisać się do kursu?Jeżeli potrzebujesz zapisać się do kursu, będziesz potrzebował/a znać kilka istotnych informacji:


filter_1:
  nazwę kursu, jego krótką nazwę lub link,

filter_2:  imię i nazwisko osoby prowadzącej kurs,

filter_3:  hasło do samodzielnego zapisu do kursu.

W momencie gdy posiadasz powyższe elementy lub jeden element z punktu pierwszego, jesteś w stanie odnaleźć kurs, a następnie wpisać w odpowiednie pole hasło do samodzielnego zapisu do kursu.
filter_1:  Jak wyszukać kurs za pomocą nazwy kursu i nazwiska prowadzącego? U samej góry strony OnlineWSB znajduje się „górny pasek nawigacyjny”, występują na nim m.in. takie zakładki jak „Dla studentów, Dla prowadzących, e-learning Akademii WSB”. Najedź kursorem myszy na zakładkę „Kursy” i wybierz opcję „Kursy wg nazwiska Prowadzącego”, a następnie kliknij w nią.

filter_2:  Następnie wyszukujemy z listy prowadzących nazwisko i imię osoby, która powinna posiadać dany kurs. Jeżeli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniej osoby, zmień stronę na kolejną. W momencie znalezienia odpowiedniej osoby klikamy w nazwę kategorii.

filter_3:  W momencie znalezienia odpowiedniej osoby klikamy w nazwę kategorii. Po załadowaniu się strony ujrzymy kursy, które będą dla nas dostępne. W tym przypadku jest to kurs „Workbench”. Klikamy w tytuł kursu, który jest jednocześnie pełną nazwą kursu.


Po wejściu do kursu, zostaniemy poproszeni o podanie hasła zapisu do kursu. Jest to jednorazowy proces konieczny do zapisania się oraz przypisaniu kursu do naszego kokpitu.


Po wprowadzeniu prawidłowego klucza zostaliście zapisani do kursu. W przypadku błędnego klucza zostaniecie powiadomieni o tym.

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 8 kwietnia 2021, 16:29