Aktualności

Zajęcia zdalne w Akademii WSB - prowadzący

Zajęcia zdalne w Akademii WSB - prowadzący

by Iwona Choncia -
Number of replies: 0

Szanowni Państwo,

wdrażamy system alternatywnego kształcenia Akademii WSB w okresie kwarantanny. Dla zajęć realizowanych zdanie jest systematycznie uruchamiana wydzielona przestrzeń: Zajęcia zdalne e-kursach kierunkowych, kursach wg nazwiska prowadzącego oraz e-kursach językowych. Jest to przestrzeń przeznaczona do zamieszczania materiałów, linków i ćwiczeń dla studentów w ramach pracy zdalnej w okresie zawieszenia zajęć na uczelni: plików, stron, quizów, testów, linków. Więcej informacji o sposobach dodawania poszczególnych typów  materiałów znajdziecie Państwo w kursie Poznaj Moodle@WSB: https://online.wsb.edu.pl/course/view.php?id=2.

Tych z Państwa, którzy prowadzą kursy na platformie, proszę serdecznie o uruchomienie kolejnego tematu: Zajęcia zdalne w swoich kursach i umieszczanie w materiałów dla studentów zgodnie z Zasadami prowadzenia zajęć zdalnych w okresie zawieszenia zajęć na uczelni na platformie OnlineWSB - w załączniku. 

Dla tych, z Państwa, którzy nie prowadzili dotychczas e-kursów na platformie, systematycznie będą uruchamiane e-kursy kierunkowe, umożliwiające prowadzenie zadań zdalnych. Na potrzeby prowadzenia zajęć zdalnych na platformie konieczne jest przygotowanie materiałów dla studentów zgodnie z Zasadami prowadzenia zajęć zdalnych w okresie zawieszenia zajęć na uczelni na platformie OnlineWSB - w załączniku. 

Bardzo prosimy o śledzenie forum aktualności. Będziemy tu systematycznie przekazywać Państwu informacje organizacyjne.

Zespół CNMiTE